288 | TOMÁŠ GARRIGUE MASARYK
VÁCHA Ferdinand (1903 – 1978)
- starting price: 18 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na desce, 52 x 42 cm, rámováno, značeno zezadu Vácha.